Categories
Categories
Gerald Evans
by on September 18, 2020
283 views
Oyuncular sadece oyuna her gün giriş yaparak daha fazla BP kazanabilirler. Giriş bonusları 00:00 UTC'de sıfırlanır, bu yüzden her gün yaptığınızdan emin olun.
Arkadaşlardan BP Al - Arkadaşlar PUBG Mobile'da da birbirlerine Savaş Puanları gönderebilirler. Arkadaş hediyeleriyle 50 BP'ye kadar alabilirsiniz.
:blue_heart:Ücretsiz BP Alın
Ayrıca, en sevdiğiniz oyunları kazanmanıza yardımcı olabilecek daha fazla Savaş Puanı almanıza yardımcı olacak bir aracımız
PUBG MOBILE İPUÇLARI VE DAHA FAZLA BP KAZANMAK İÇİN PERSONELLER (SAVAŞ PUANLARI)
PUBG Mobile inanılmaz derecede eğlenceli bir oyundur ve çoğu farklı görünümler, kasalar ve modellerden gelir. Bu eğlenceli eşyaları elde etmek için Savaş Puanlarına sahip olmanız gerekir. Bu nedenle, bu kılavuzda size Savaş Puanlarının ne olduğu, bunları nasıl kazanabileceğiniz ve bunları nerede harcayabileceğiniz hakkında her şeyi anlatacağız.
BP, PUBG Mobile'ın herhangi bir oyuncunun maçları tamamlayarak (kazanmanıza bile gerek yok!), Belirli sayıda oyun almak, bir dizi öldürmek gibi görevleri tamamlayarak, belirli bir silah kullanarak kazanabileceği oyun içi para birimidir. , ve dahası.
Bunları, özelleştirme sandıkları satın almaktan karakterinizin temel görünümünü ve cinsiyetini değiştirmeye kadar çeşitli amaçlarla kullanabilirsiniz.
:blue_heart:Savaş Puanlarını nerede kullanabilirsiniz?
Karakter Görünümünü ve Cinsiyetini Değiştirmek İçin Savaş Puanları Harcayın - Oyuncular, karakterlerinin görünümünü ve cinsiyetini değiştirmek için Savaş Puanlarını kullanabilir.
Oyuna başlarken karakterinizi ilk kez özelleştirmek ücretsizdir, ancak sonraki her seferinde temel görünümünü değiştirmek istediğinizde BP harcamanız gerekir.
Seçeneğe "Görünümü Sıfırla" altındaki Envanter üzerinden erişebilirsiniz. Fiyatlar, karakterinizin hangi yönünü değiştirmek istediğinize göre değişir.
BP ile Soldier's Crate'i Satın Alın - Oyuncular BP'yi Dükkandan "Soldier's Crate" satın almak için kullanabilirler - bunlar rastgele kıyafetler içerir.
Sandığın BP maliyeti, her hafta bir kez açılıp sıfırlandığında artar.
:blue_heart:Açılan BP Maliyeti
1. Kez 700 BP
2. Kez 1.400 BP
3. Kez 2.800 BP
4. Kez 4,200 BP
5. Kez 5.600 BP
6. Kez 7.000 BP
:blue_heart:Nasıl Daha Fazla Savaş Puanı Kazanabilirsiniz?
Bir Maç Tamamlayın ve Savaş Puanı Kazanın - Bir maçı tamamlamak oyuncuya bazı Mücadele Puanı kazandırır, ancak Tavuk Yemeği kazanmak veya birçok rakibi ortadan kaldırmak, aldığınız BP'yi artırabilir.
Yani oyundaki herkes Savaş Puanı kazanır, ancak performansınız ne kadar iyiyse ödül olarak o kadar fazla BP alırsınız.
Bonus Puan İçin Günlük Oturum Açma - Bu, Savaş Puanı kazanmanın belki de en kolay yoludur. Tek yapmanız gereken oyuna giriş yapmak, işte bu! Oyuncular sadece oyuna her gün giriş yaparak daha fazla BP kazanabilirler. Giriş bonusları 00:00 UTC'de sıfırlanır, bu yüzden her gün yaptığınızdan emin olun.
Arkadaşlardan BP Al - Arkadaşlar PUBG Mobile'da da birbirlerine Savaş Puanları gönderebilirler. Arkadaş hediyeleriyle 50 BP'ye kadar alabilirsiniz. İyiliğin karşılığını verin ve onlara hediyeler verin - gönderebileceğiniz sınırlı sayıda hediye olduğundan bunu günlük olarak yapın.
BP Almak İçin Sosyal Ağ Hesaplarını Bağlayın - Sosyal medya hesabınızı PUBG Mobile'a bağlamak size bazı kolay Savaş Puanı kazandırabilir. Oyuna ilk başladığınızda, Facebook veya Twitter kullanarak giriş yapma seçeneği görürsünüz. Ancak diğer sosyal medya hesaplarını da bağlayabilirsiniz. Sosyal hesapları Facebook, Google Play, Game Center ve Twitter'da birleştirmek size 2.000 BP kazandırabilir. Bu hesapları kullanarak oynamasanız bile, yine de onları bağladığınızdan emin olun.
Görevlerle BP Kazanın - Görevleri tamamlayarak da Savaş Puanı kazanabilirsiniz, Farklı görev türleri vardır - günlük, meydan okuma ve ilerleme görevleri. Bunları ana ekranınızın sağ ve alt kısmında kontrol edin. Unutmayın, bu Savaş Puanlarını alabilmek için "Topla" düğmesine tıklamanız gerekir, aksi takdirde onları hiç alamazsınız.
Etkinlik Ödülleri Yoluyla Puan Toplayın - Bazı etkinlikler, oyuncuları Tavuk Yemeği BP Kutusu ile ödüllendirir. Sandık başına 150-300 BP kazanabilirsiniz, bu yüzden onları topladığınızdan ve ödül olarak alan görevleri tamamladığınızdan emin olun!
İşte bu şekilde kolayca Savaş Puanları kazanabilir ve bunları karakterlerinizi özelleştirmek için sandık ve görünüm satın almak için kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz oyunlar için her gün daha fazla içerik ekliyoruz, daha fazla kılavuz için düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.
https://pubgmobilehile.online/
Post in: Technology
Be the first person to like this.
Page generated in 0.3903 seconds with 18 queries and GZIP enabled on 172.31.7.56.